Zabawa Mikołajkowa 2019 - relacja

6 grudnia to dzień na który dzieci czekają z wielką niecierpliwością. Z tej okazji w Ośrodku Kultury odbyła się coroczna Zabawa Mikołajkowa dla dzieci.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: wspólne zabawy, tańce, kącik plastyczny oraz konkursy ze słodkimi nagrodami, ale najważniejsze tego dnia było przybycie gościa z Laponii.

W końcu nadszedł długo oczekiwany moment. W tym roku Mikołaj zaskoczył naszych milusińskich i czekał na nich siedząc wygodnie w swoim fotelu na ośrodkowej scenie. Na twarzach dzieci pojawił się uśmiech, a w oczach iskierki radości.

Mikołaj powitał serdecznie wszystkie dzieci i zaprosił do wspólnego zaśpiewania piosenki. Uczestnicy odwdzięczyli się przygotowanym na tę okazję układem tanecznym i zaprosili gościa do wspólnego tańca. Na koniec wszystkie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia, a Pan w czerwonym przebraniu obdarował ich czekoladowym upominkiem oraz owocami.

Dziękujemy Magdzie Woźniczka za pomoc w oprawie muzycznej, Naszemu Mikołajowi oraz Monice Rokickiej za słodko - owocowe przysmaki.

 

Bądźcie grzeczni!

Do zobaczenia za rok!

 

Pełna galeria zdjęć dostępna pod linkiem: http://www.okzawidow.pl/galeria/g/zabawa-mikolajkowa-2019


Licznik odwiedzin: 483886