Turniej Oldbojów - relacja

Nie ma mocnych na BKS Bolesławiec! Obrońcy tytułu nie zawiedli i po raz trzeci z rzędu wygrali Turniej Oldbojów o Puchar Burmistrza Zawidowa!

W upalną sobotę na Stadionie Miejskim w Zawidowie stawiło się sześć drużyn z kilku powiatów; debiutanci z Olszyny i Bernstadt auf dem Eigen (nasze miasto partnerskie), Bolesławca, Zgorzelca, Leśnej oraz gospodarz turnieju Oldboje z Zawidowa. Grano systemem każdy z każdym, a sędziowie Tomasz Kasiński oraz Marcin Domina byli rozjemcami aż w 15 spotkaniach. Po kilku godzinach rywalizacji najlepsi okazali się Oldboje z Bolesławca, ale w tym roku musieli się nieźle natrudzić bo o zwycięstwie zadecydował tylko lepszy bilans bramkowy! Wysoko poprzeczkę zawiesili gospodarze - Oldboje z Zawidowa, którzy również zdobyli 13 pkt. (w bezpośrednim pojedynku obu drużyn był remis 0:0). Tym samym zawidowianie wywalczyli znakomite drugie miejsce. Na najniższym stopniu podium stanął zespół z Olszyny, gromadząc 7 pkt. Puchary za kolejne miejsca zgarnęły zespoły z Leśnej, Zgorzelca i Bernstadt a. d. Eigen.

Należy podkreślić, że turniej stał na wysokim poziomie, a mecze były niezwykle emocjonujące. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie super atmosfery w trakcie i po turnieju :D

Organizatorem rozgrywek był Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji w Zawidowie.

Do zobaczenia za rok!

Fot. Przemek Wasielewski i Łukasz Hatłas

Pełna galeria zdjęć dostępna pod linkiem: http://www.okzawidow.pl/galeria/g/turniej-oldbojow-2019

Więcej zdjęć pod linkiem: http://www.zawidow.info/…/3673-oldboje-nie-szczedzili-sil-b…


Licznik odwiedzin: 452100