LTP 2019 - Trzeci Turniej Siatkówki Plażowej

VII edycja Ligi Trzech Plaż za nami...

Wczoraj poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia tegorocznej edycji LTP. W turnieju finałowym wzięło udział 12 drużyn, które przyjechały ze Zgorzelca, Wałbrzycha, Złotoryji, Gryfowa, Lubina, Leśnej, Wielichowa i Zawidowa. Turniej został rozegrany w systemie brazylijskim i już od pierwszego gwizdka rozpoczęły się wielkie emocje na piachu. Tego dnia najlepszymi okazali się „starzy” mistrzowie, zespół „ORTOPEDZI” Patryk Łotocki i Tomasz Olszak, pokonując w finale 2:0 Bartka Wragę i Mateusza Sykałę z zespołu „CHUDZI”. W małym finale spotkali się „JUNKERSI” Bernard Wąsowski i Dawid Kaleta uznając wyższość chłopaków z „NIE ŚWIRUJ PAWIANA” Konrad Skorupiński i Jakub Zimowicz, który został również wybrany jako MPV VII edycji LTP.

Klasyfikacja Trzeciego Turnieju Siatkówki Plażowej LTP 2019:

1. ORTOPEDZI /Łotocki, Olszak/ - 80 pkt.

2. CHUDZI /Wraga, Sykała/ - 72 pkt.

3. NIE ŚWIRUJ PAWIANA /Zimowicz, Skorupiński/ - 64 pkt.

4. JUNKERSI /Wąsowski, Kaleta/- 56 pkt.

5 – 6. PREZESI /Marciszewski, Górowski/, CHŁOPAKI Z CZERWONEGO AUTA /Mesjasz, Szklarz/ - 48 pkt.

7 – 8. BRACIA /Kozak M., Kozak K./, DO ZERA / Chodor, Biały/, - 40 pkt.

9 – 12. LUJE /Bojar, Murawski/, WIELICHÓW /Kaczałko D., Kaczałko A./, WYSPIARZE /Nowak Ł., Nowak R./ FC ARFO /Nadolny, Wieczorek/- 32 pkt.

Finałowy turniej był punktowany podwójnie, dlatego emocji nie brakowało do ostatniego meczu. Zwycięzcami LTP 2019 okazali się młodzi siatkarze z „NIE ŚWIRUJ PAWIANA”; Konrad Skorupiński i Kuba Zimowicz gromadząc 120 pkt. Na drugim miejscu uplasowali się „CHŁOPAKI Z CZERWONEGO AUTA”, Łukasz Mesjasz i Szymon Szklarz, którzy mistrzostwo przegrali tylko 4 punktami! W trzech turniejach zgromadzili 116 pkt. Statuetki za trzecie miejsce trafiły do Patryka Łotockiego i Tomka Olszaka z ekipy „ORTOPEDZI”, którzy uzbierali 104 pkt. (grając tylko w dwóch turniejach!). Dla zawodników organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale, statuetki, nagrody rzeczowe w postaci markowego sprzętu sportowego oraz tradycyjnie dla wszystkich zawodników, którzy wzięli udział we wszystkich tegorocznych turniejach upominki w postaci pamięci usb z logo turnieju:D, natomiast wśród najwytrwalszych kibiców rozlosowaliśmy dwie nagrody w postaci zawidowskich gadżetów.

Poza tym podczas wszystkich turniejów na zawodników i kibiców zawsze czekał mini bufet z kawą, owocami, wodą mineralną i kiełbaskami z grilla.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i rywalizację fair – play oraz za świetną atmosferę którą razem tworzymy w trakcie turniejów.

Klasyfikacja generalna VII edycji LTP 2019:

1. NIE ŚWIRUJ PAWIANA 120 pkt.

2. CHŁOPAKI Z CZERWONEGO AUTA 116 pkt.

3. ORTOPEDZI 104 pkt.

4. PREZESI 100 pkt.

5. JUNKERSI 92 pkt.

6. LUJE 80 pkt.

7. BRACIA 76 pkt.

8. CHUDZI 72 pkt.

9. WIELICHÓW 60 pkt.

10. DO ZERA 56 pkt.

11. WYSPIARZE 44 pkt.

12. PLAŻA JG, STOP KOPALNI, RADZIU I GÓRAL 40 pkt. 1

3. JINYANG, FC AFRO 32 pkt.

14. KELNERZY 24 pkt.

15. MILANOS 20 pkt.

16. AVENGERS, VAJAMOS, JESZCZE MOŻEMY, ŻABKI 16 pkt.

17. RODZYNKI, FC PO NALEWCE, SPECNAZ, NAZWA, DEMOLKI, BEZ NAZWY, KWIATEK TEAM, GREEN TEAM, KAMIKADZE MIX TAPE 12 pkt.

Do zobaczenia za rok!

 

Pełna galeria zdjęć dostepna pod linkiem:

http://www.okzawidow.pl/galeria/g/ltp-2019-trzeci-turniej-siatkowki-plazowej


Licznik odwiedzin: 483846