Dzień Dziecka 2021 - relacja

Dzień Dziecka w Zawidowie. Zobaczcie, jak bawiły się dzieci w Parku Miejskim:)

Dawno w Zawidowie nie było takiej imprezy z okazji Dnia Dziecka. W parku im. Jakuba Boehme na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m. in. wielkie wesołe miasteczko, szaleństwo na dmuchańcach oraz gry i zabawy z animatorami! Dopisała pogoda, a wszystkie atrakcje były dostępne bezpłatnie.

Wczoraj park w Zawidowie zamienił się na kilka godzin w jeden wielki plac zabaw, a to za sprawą Dnia Dziecka, który w tym roku obchodziliśmy tydzień po oficjalnej dacie. To święto odczarowało trochę trudy pandemii – cieszyli się rodzice.

Na dzieci czekało m. in. szaleństwo na dużych dmuchańcach, eurobungy, zabawy z animatorami, zamki dmuchane, bramki celnościowe, gry wielkoformatowe, malowanie buziek, zwierzątka z baloników, wielkie bańki mydlane, gigantyczna chusta animacyjna, mini disco i wiele, wiele innych zabaw. Niemal wszystko było dostępne bezpłatnie, więc chętnych do korzystania było całe mnóstwo.

Na co jeszcze tego dnia mogły liczyć dzieci? Np. na strzelanie z łuku oraz piniatę przygotowaną przez zawidowskich harcerzy oraz zabawy sprawnościowe, które zorganizowali dzieciom strażacy z OSP Zawidów.

Na scenie wystąpili uczniowie Szkoły Muzycznej w Zawidowie oraz zawidowskie gimnastyczki.

Było te też pyszne ciasto, wata cukrowa, lody z Royal Berry oraz Food Truck „Najlepszy Burger w Mieście”.

Chcielibyśmy podziękować za okazaną pomoc i wparcie: Burmistrzowi Miasta Zawidów Robertowi Łężnemu, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zawidowie, Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych w Zawidowie, zawidowskim harcerzom i zuchom, strażakom z OSP Zawidów, naszemu praktykantowi Wojtkowi, Krzysztofowi Markiewiczowi i wychowankom Szkoły Muzycznej, młodym gimnastyczkom, animatorom z Pro-Staff oraz Wesołemu Miasteczku Rozryvkoland.

Do zobaczenia za rok:)

Pełna galeria zdjęć dostepna pod linkiem: http://www.okzawidow.pl/galeria/g/dzien-dziecka-2021


Licznik odwiedzin: 641980