W sobotę 17 sierpnia 2013 r. odbył się Drugi Turniej Siatkówki Plażowej, będący kontynuacją siatkarskiej rywalizacji w lidze plażowej pn. „Liga Trzech Plaż”. W turnieju wzięło udział 15 drużyn, które oprócz miasta Zawidów, reprezentowały Bogatynie, Zgorzelec, Sulików, Jerzmanki oraz Lubań.

Po raz kolejny zwyciężyli Patryk Łotocki i Marcin Stempień, którzy tym razem ostro musieli się napracować by sięgnąć po turniejowe złoto. Wszystko za sprawą pary Tomek Olszak i Krzysztof Matusewicz, którzy w wielkim finale zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko. Ostatecznie po tie-breaku lepsi okazali się Łotocki i Stempień, którzy dzięki temu zwycięstwu dopisali sobie kolejne 40 punktów rankingowych.


W małym finale (mecz o 3 miejsce) rywalizacja stała również na wysokim poziomie, o a zwycięstwie ekipy Plavi (Robert i Grzegorz Drabko) nad JBB Lubań (Kamil Kasprzycki i Rafał Starczewski) również zadecydował tie-break. Plavi powtórzyli wynik z Pierwszego Turnieju i kolejny raz sięgnęli po brązowym medal. Zespoły, które stanęły na turniejowym podium otrzymały okolicznościowe medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez gazetę wojewódzką, która nasz turniej objęła „Patronatem Medialnym”.

Licznik odwiedzin: 642038