Ach cóż to była za niedziela! Pogoda zamówiona dopisała, jak również najważniejsi tego dnia - dzieciaczki z naszego miasta. Wielki Festyn z okazji Dnia Dziecka przeszedł do historii.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji m. in. gry i zabawy z profesjonalnymi animatorami, zamki dmuchane, chodzące maskotki, bańki mydlane, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, warsztaty twórcze z Krawcowe Love podczas których dzieci wykonywały kolorowe breloczyki oraz wiele, wiele innych niespodzianek.

Oczywiście, jak przystało na miejsce wydarzenia – boisko Orlik, nie mogło zabraknąć wielu atrakcji sportowych. Na boiskach do siatkówki plażowej dzieciaczki rywalizowały w różnego rodzaju grach siatkarskich. Jak zawsze niezawodni zawidowscy strażacy przygotowali pożarniczy tor przeszkód. Natomiast nasi harcerze i zuchy mega pajęczynę i zawsze popularne strzelanie z łuku.Na zakończenie festynu odbył się, można powiedzieć tradycyjny już mecz piłki nożnej „Dorośli kontra Dzieci”, który jak zawsze był pełen emocji i zakończył się wynikiem remisowym.

Oprócz atrakcji rekreacyjno - sportowych na uczestników czekał bogato zaopatrzony bufet; grill z kiełbaskami, napoje ciepłe i zimne, ciasto, kawa i herbata oraz popcorn.

Licznik odwiedzin: 642031